Karkonosze -> Nowości w serwisie -> Lata 2002-2004
 
[ Nowości w serwisie ]
| Bieżący rok |

Rok 2005

30 czerwca 2004

Po dwóch latach tułania się po darmowych serwerach o zbyt długich adresach, czyli po praktycznej nieobecności, umieściłem serwis na własnej, komercyjnej domenie www.karko.net.

W związku z tym faktem planuję do końca wakacji wskrzesić serwis, dodatkowo dozbrajając go w nowe informacje, zdjęcia oraz odmłodzoną szatę graficzną.

Serwis od zawsze był niekomercyjny (w przeciwieństwie do konkurencji która na ogół informacje traktuje jako dodatek do reklam domów wczasowych) i taki pozostanie. Ze względu na (niezbyt na szczęście wysokie) koszta utrzymania serwera, planuję jedynie wprowadzić możliwość wyróżniania danych adresowych w dziale Adresy. Postaram się aby nie było to zbyt nachalne - wzorem będą książki telefoniczne, w których za opłatą można np. wytłuścić czcionkę lub dodać ramkę wokół swoich danych. Lekka komercjalizacja działu Adresy nie spowoduje usunięcia danych, za które nikt nie zapłaci - po prostu pozostaną niereklamowane.

Ponieważ serwis mógł się nieco zdeaktualizować (zwłaszcza wspomniane adresy), zachęcam do nadsyłania uwag, komentarzy i propozycji pod adres mojej skrzynki. Żadnego maila nie pozostawiam bez odpowiedzi.

Zapraszam do odwiedzania serwisu co jakiś czas - postaram się, aby naprawdę coś się tu działo :)


Na tej stronie znajdziesz listę aktualizacji serwisu i nowo dodanych stron, a także kilka słów o historii serwisu.

26 marca 2002

Przeniesiono serwis pod nowy adres (na serwer Politechniki Szczecińskiej) ze względu na konieczność usunięcia stron spod www.karkonosze.pl.

Nowości z roku 2001 przeniesiono do archiwum.

Odświeżono wersję offline serwisu.

Przepraszam za zaniedbanie większych aktualizacji serwisu - nie za bardzo mam obecnie na nie czas :(

Rok 2001

Grzegorz Krugły